zobacz testy produktów na naszym kanale

Loctite 7855 -400ml (zmywacz do rąk)

LOCTITE

Loctite 7855 -400ml (zmywacz do rąk)

Cena: 44,35 zł z VAT (36,06 zł netto)

Zapytaj naszego sprzedawcy: 322 567 134 lub biuro@loxpol.pl

Produkt Loctite 7855 jest wysokowydajnym zmywaczem do rąk, przeznaczonym do najbardziej trudnych do usunięcia zanieczyszczeń, jak poliuretan, farba, podkład, kleje itp. Produkt nie zawiera silikonuani ostrych rozpuszczalników, zawiera natomiast 4 składniki odżywcze: aloes, witaminę E, lanolinę i olejek jojoba. Ponadto produkt ma przyjemny zapach kwiatowy i zawiera sproszkowany pumeks, ułatwiające mycie. Produkt 7855 można używać bez wody, co umożliwia mycie rąk bez opuszczania stanowiska pracy.


Zastosowanie
Ten produkt jest lepszym środkiem niż rozcieńczacze i inne ostre rozpuszczalniki myjące, stosowane normalnie w lakierniach i warsztatach. Dzięki najwyższym własnościom zmywającym jest on najlepszym środkiem do usuwania poliuretanu, lakieru, żywic, podkładu, klejów, silikonu, werniksu, emalii itd. Zawarte w produkcie składniki odżywcze pozwalają na jak najczęstsze stosowanie go nie narażając skóry na uszkodzenie.


Wskazówki dotyczące stosowania
Nanieść odpowiednią ilość produktu na suche dłonie. Nie używać wody. Wcierać zmywacz w skórę, aż brud się rozpuści. Wytrzeć dłonie do sucha szmatką lub bibułką albo spłukać wodą. Jeśli pozostały ślady zanieczyszczenia, powtórzyć zabieg.
Uwaga:
Produkt 7855 może uszkodzić powierzchnie malowane. Takie powierzchnie należy sprawdzić przed zmywaniem.


Magazynowanie.

O ile na etykiecie produktu nie ma innych wskazań, idealnym sposobem jego przechowywania będzie pozostawienie go w zamkniętych pojemnikach w chłodnym i suchym pomieszczeniu wtemperaturze pomiędzy 8°C a 28°C (46°F do 82°F). Optymalna temperatura magazynowania to dolna połowa tego zakresu.Czas magazynowania: 18 miesięcy

Dane techniczne.
Typ chemiczny: Ester dwuzasadowy i woda
Wygląd: Jasnoszara, gęsta emulsja
Zapach: Kwiatowy
Ciężar właściwy: 1.07
Wartość pH: 4.5 - 5
Temp. zapłonu (CC), °C: > 100
Rozpuszczalność w wodzie: mieszalny