zobacz testy produktów na naszym kanale

ZN-595 500ml POWŁOKA CYNKOWA

KEMA

Cena: 84,87 zł z VAT (69,00 zł netto)

Zapytaj naszego sprzedawcy: 322 567 134 lub biuro@loxpol.pl

 Zn-595 to powłoka zabezpieczająca, o własnościach powłoki uzyskanej podczas cynkowania ogniowego. Zn-595 zabezpiecza przed korozją czyste powierzchnie metali – bez konieczności późniejszej dodatkowej obróbki. Preparat wzmacnia powierzchnię i przygotowuje do obróbki malarskiej. Używany do konserwacji powierzchni cynkowanych części jak również do napraw rys i zadrapań powstałych na ocynkowanych powierzchniach (DIN 50976). Do ochrony przed korozją kawitacyjną.

Powłoka wykorzystywana w systemach dźwiękochłonnych, instalacjach wentylacyjnych, rurowych (zaginanie i profilowanie), wymiennikach ciepła, chłodnicach olejowych i w innych rodzajach urządzeń narażonych na znaczne zmiany temperatur.

Zabezpieczenie łączników konstrukcji stalowych, wierconych otworów i spawów w połączeniach stalowych kratownic, stalowych drzwi i futryn, drzwi garażowych, barierek drogowych, mostów i innych wymagających konstrukcji stalowych. Do zabezpieczania rurociągów usytuowanych na wolnym powietrzu. Używany jako podkład we wszystkich rodzajach przemysłu i w rolnictwie, lotnictwie i żegludze morskiej, we wszystkich rodzajach urządzeń mechanicznych.

Właściwości

szybkoschnące, długoterminowe zabezpieczenie metalowych powierzchni   

uzupełnienie powłok cynkowanych ogniowo

zawartość czystego cynku w powłoce większa niż 95%

długoterminowa ochrona antykorozyjna wg DIN 50021 i 53167

niepękająca, nadająca się do malowania powłoka

wytrzymałość temperaturowa do +500°C

próba mgły solnej nie mniej niż 540 godzin

wodoodporna, może ulec zamrożeniu