zobacz testy produktów na naszym kanale

RTF-169 ODRDZEWIACZ Z PTFE 500ml aerozol

KEMA

Cena: 56,58 zł z VAT (46,00 zł netto)

Zapytaj naszego sprzedawcy: 322 567 134 lub biuro@loxpol.pl

RTF-169 to preparat o niskiej lepkości, penetrujący, do stosowania w miejscach wymagających ochrony przed rdzą i jednoczesnego smarowania. Mikrocząsteczki PTFE utrzymują konserwowaną powierzchnię wolną od zabrudzeń, zarazem redukując tarcie i zużycie do minimum. Własności przeciwwilgociowe i penetrujące zapewniają doskonałą ochronę przed rdzą. Jednocześnie RTF-169 rozpuszcza rdzę ułatwiając demontaż skorodowanych elementów.

RTF-169 zawiera chemicznie stabilny olej, mieszalny z innymi produktami olejowymi. W czasie normalnego używania preparatu nie są wymagane specjalne środki ostrożności. Preparat nie ulega spiekaniu, nawet podczas złożonych operacji.

RTF-169 zawiera w sobie zalety oleju najwyższej jakości w połączeniu z poślizgowymi właściwościami PTFE. Kombinacja taka pozwoliła stworzyć preparat, którego właściwości smarne i zabezpieczające daleko wyprzedzają dotychczasowe normy. RTF-169 może być stosowany do konserwacji narzędzi i urządzeń wszelkich typów, w sprężarkowniach i w chłodnictwie. Odpowiedni do konserwacji rygli, zamków i urządzeń blokujących.

Właściwości:

zabezpieczający przed rdzą

zabezpieczający przed wilgocią

smarujący

konserwujący

zawierający zmniejszające zużycie i penetrujące PTFE

skuteczny w zakresie temperatur od -54°C do +247°C

Nr ref. NATO: 9160-22-118-6833