zobacz testy produktów na naszym kanale

TOWAR DNIA

REKAWICE, POLIESTER+LATEKS rozm 8 i 9

2,95 zł z VAT 2,40 zł netto

Sprawdź teraz

PULSAR WHITE OIL PC 400ml.

PULSAR

PULSAR WHITE OIL PC 400ml.

Cena: 22,14 zł z VAT (18,00 zł netto)

Zapytaj naszego sprzedawcy: 322 567 134 lub biuro@loxpol.pl

PULSAR WHITE OIL PC  to specjalny środek smarny wyprodukowany na bazie ultra czystych olejow białych dopuszczonych do incydentalnego kontaktu z żywnością w zastosowaniach w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Produkt zalecany w procesach produkcji, przetwórstwa i pakowania żywności np. jako powłoka zabezpieczająca przed wilgocią na opakowaniach produktów żynościowych oraz do zabezpieczającego pokrywania powierzchni owoców i warzyw. Oleje te także stosowane są w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym jako nośnik oraz środek antyadhezyjny do produkcji kapsułek farmaceutycznych. Mogą one być stosowane między innymi do zabezpieczania przeciwkorozyjnego noży i narzędzi przetwórstwa żywności oraz innych części maszyn. 

Wykorzystując opatentowany proces oczyszczania HT tj, proces hydrokakingu- głębokiego uwodornienia, PETRO-CANADA  produkuje krystalicznie przezroczyste mineralne oleje białe o czystości 99,9% - najczystsze na świecie. Zblendowany ze stabilizatorem, wydłużającym okres przechowywania produktu WHITE OIL PC , idealnie nadaje sie do zastosowań wymagających obojętnego , czystego oleju mineralnego.Środek ten ma niewielką lotność co minimalizuje jego zużycie, wypiera wodę , ma dobrą płynność w niskich temperaturach, nie posiada smaku i zapachu.

Może być także stosowany w procesach produkcji tworzyw sztucznych i włókiennictwie oraz jako środek do zabezpieczania przeciwkorozyjnego części maszyn i urządzeń , jako środek smarny do mechanizmów precyzyjnych ,układów pneumatycznych,  łożysk, jako środek antyadhezyjny do form i podajników.  

 

Dotpay