zobacz testy produktów na naszym kanale
Super cena!

CU-1200 PASTA MIEDZIOWA 500g

KEMA

CU-1200 PASTA MIEDZIOWA 500g

Cena: 120,54 zł z VAT (98,00 zł netto) 132,84 zł z VAT

Zapytaj naszego sprzedawcy: 322 567 134 lub biuro@loxpol.pl

Pasta CU-1200 jest wysoce specjalistycznym środkiem montażowo – smarującym stworzonym z myślą o wysokich wymaganiach technologicznych. Podstawowym składnikiem są cząsteczki miedzi, oraz oleje mineralne, jak również syntetyczne środki smarne. Odpowiednie połączenie tych składników, oraz dodatków uszlachetniających pozwoliło uzyskać właściwą konsystencję użytkową a także niepowtarzalne właściwości.

Środek utrzymuje swoje właściwości w całym zakresie temperatur stosowania (-40OC – 1200OC). Jest wyjątkowo odporny na wypłukiwanie wodą, nawet pod ciśnieniem, oraz na roztwory kwasów i soli. W pełni zabezpiecza przed korozją, również powierzchnie narażone na działanie soli i 10% HCl. Jego stosowanie zalecane jest wszędzie tam, gdzie stawia się wymogi nie kropienia, bądź nie wrzenia.

Stosowanie CU-1200 profilaktycznie zapobiega spiekaniu się elementów narażonych na działanie wysokich temperatur, oraz pracujących pod dużym naciskiem. Znacząco wydłuża czas eksploatacji części maszyn i urządzeń, nawet najbardziej obciążonych. Profilaktyczne stosowanie CU-1200 ułatwia ewentualne prace reperacyjne.

NIE ZAWIERA OŁOWIU

Właściwości:

  • zabezpieczenie gwintów, bolców, śrub

  • ochrona w połączeniach kołnierzowych

  • zabezpieczenie zawiasów

  • punkty obrotowe (np. ślimaki)